Dy簑r Telefoniczny

Poniedzia貫k w godzinach
14.00 - 16.00
pod numerem telefonu:
503 349 510

字oda w godzinach
13.00 - 14.00
pod numerem telefonu:
606 804 803

konkurs[at]kangur-krakow.pl

Nasza lokalizacja

Cytat..

"Temu, kto nie zna matematyki, trudno spostrzec g喚bokie piekno przyrody." /R. Feynman/

2B 2016 cz1

Wyniki prezentujemy w kolejno軼i alfabetycznej!

Nagrodzonych w sumie w kategorii 2B zosta這 334 uczestników na 2 829 startuj帷ych co stanowi 13,64% 

2 BENIAMIN
(6 klasa Szko造 Podstawowej)
L.p. Kod Kategoria Nazwisko Imi Wynik
1 KKIF 2B KUSIOR  JAKUB laureat
2 KKHF 2B KUSZTAL  WOJCIECH laureat
3 KKEU 2B SZNAJDER  KAROL laureat
4 KKFL 2B WAWOZNY  MATEUSZ laureat
5 KKCD 2B BARANIAK  ADAM bdb
6 KKHI 2B BAWOLEK  MICHAL bdb
7 KKHD 2B BIEDRON  TYMOTEUSZ bdb
8 KKEX 2B BRZEZNIAK  JAKUB bdb
9 KKAT 2B CICHON  MAGDALENA bdb
10 KEAH 2B DARSKI  DAWID bdb
11 KKFK 2B DOBRANOWSKI  MICHAL bdb
12 KMAW 2B DZIEWONSKI  ERYK bdb
13 KKGE 2B FORTUNA  WOJCIECH bdb
14 KWAG 2B GOLENIA  WOJCIECH bdb
15 KKAL 2B GRZESIKOWSKA  DOMINIKA bdb
16 KKFL 2B GRZYB  KONRAD bdb
17 KKEJ 2B GURGUL  JAN bdb
18 KKDB 2B IWAN  ANTONI bdb
19 KKAA 2B JANECZKO  TOMASZ bdb
20 KTBO 2B JUSZCZYK  KARINA bdb
21 KKAA 2B KAWALEC  MACIEJ bdb
22 KKCL 2B KLECHA  SZYMON bdb
23 KKCA 2B KNAPCZYK  MARIA bdb
24 KKAN 2B KOSCIELNIAK  SZYMON bdb
25 KKFF 2B KOSCIOLEK  JAN bdb
26 KKEJ 2B KOTARA  JAKUB bdb
27 KWAW 2B KUZMA  JAN bdb
28 KKML 2B LAKOMY  ANTONI bdb
29 KKHF 2B MAJTYKA  AUGUSTYN bdb
30 KKHT 2B PACIOREK  KACPER bdb
31 KOAF 2B PIWOWARSKA  NATALIA bdb
32 KKFF 2B PROCYK  BARTOSZ bdb
33 KCBE 2B PRZESLAK  AMELIA bdb
34 KKDN 2B RAJS  MATEUSZ bdb
35 KKCD 2B RAMS  MIKOLAJ bdb
36 KKIW 2B SALIK  TOBIASZ bdb
37 KKGD 2B SEDZIMIR  WIKTOR bdb
38 KKIJ 2B SENDOR  BARTOSZ bdb
39 KKEJ 2B SIKORA  WITOLD bdb
40 KKAA 2B TOKARSKA  JULIA bdb
41 KKFF 2B URBANSKI  FRANCISZEK bdb
42 KKGF 2B WIETRZNY  WOJCIECH bdb
43 KKIP 2B ABRAM  ADAM wyr
44 KTBI 2B ADAMIAK  ALEKSANDRA wyr
45 KBBB 2B ADAMUS  MARTYNA wyr
46 KKLI 2B BARNAS  WOJCIECH wyr
47 KKAH 2B BARTKOWIAK  PAULINA wyr
48 KKAA 2B BASIURA  ANNA wyr
49 KKJF 2B BASON  KACPER wyr
50 KDAC 2B BATOR  GABRIELA wyr
51 KKEL 2B BATTEK  MATEUSZ wyr
52 KKIG 2B BAZAN  ANNA wyr
53 KKCB 2B BEDNARCZYK  MACIEJ wyr
54 KKGD 2B BEDNARZ  MACIEJ wyr
55 KKCC 2B BERNACKI  HUBERT wyr
56 KKDH 2B BIELECKI  JAN wyr
57 KKKD 2B BIESZCZAD  MARIA wyr
58 KKHW 2B BISTRON  ANDRZEJ wyr
59 KTOT 2B BORGULA  ALICJA wyr
60 KKKH 2B BOZEK  JAN wyr
61 KKHX 2B BRACLAWSKI  MICHAL wyr
62 KKAA 2B BRZOZOWSKI  MACIEJ wyr
63 KKOJ 2B BRZOZOWSKI  STANISLAW wyr
64 KKET 2B BRZUCHACZ  BOGDAN wyr
65 KKAY 2B CAPINSKI  LUKASZ wyr
66 KKDG 2B CEBULA  KLAUDIA wyr
67 KKMM 2B CHLOPICKI  MICHAL wyr
68 KKFF 2B CHOMICKA  BINDAS ZOFIA wyr
69 KKFK 2B CHUDY  WIKTOR wyr
70 KOAM 2B CIESLIK  PIOTR wyr
71 KWAG 2B CORKILL  FILIP wyr
72 KKET 2B CUPIAL  ZGRYZEK EWA wyr
73 KKGB 2B CURYLO  ZOSIA wyr
74 KKND 2B CZECHOWICZ  DOMINIK wyr
75 KKFK 2B CZERENKO  KRZYSZTOF wyr
76 KKIY 2B DABROWSKI  MIKOLAJ wyr
77 KKET 2B DLUGOSZ  ANTONI wyr
78 KKFF 2B DOROSZ  KAROLINA wyr
79 KKCD 2B DROZDOWSKI  MICHAL wyr
80 KKJZ 2B DUDA  ADAM wyr
81 KTDZ 2B DUDA  MARIA wyr
82 KKAH 2B DUDA  ZUZANNA wyr
83 KKDB 2B DUKIELSKA  NADIA wyr
84 KKCT 2B DWORAK  MARCIN wyr
85 KKIJ 2B DYDEK  MICHAL wyr
86 KDAC 2B DYMON  KAMIL wyr
87 KKAX 2B DZIEKANOWSKI  MICHAL wyr
88 KKEB 2B FABIANCZYK  MARCEL wyr
89 KTBX 2B FIGIEL  KRYSTIAN wyr
90 KKGC 2B FOLTANSKI  PIOTR wyr
91 KKHP 2B FOLWARSKA  KATARZYNA wyr
92 KKHP 2B FRANCIK  MATEUSZ wyr
93 KKFS 2B FRANKIEWICZ  MARCEL wyr
94 KKFS 2B FRYCZEK  FILIP wyr
95 KKOW 2B GADEK  KAMIL wyr
96 KBAA 2B GADOWSKA  JULIA wyr
97 KKGZ 2B GAWEL  SZYMON wyr
98 KKHX 2B GEBUS  GRZEGORZ wyr
99 KKIF 2B GIZA  ZOFIA wyr
100 KKGZ 2B GNIADEK  DANIEL wyr
101 KKAL 2B GOLAK  ANNA wyr
102 KKHN 2B GOLDA  HUBERT wyr
103 KKAH 2B GOLDA  WIKTOR wyr
104 KTBC 2B GOLEC  ANNA wyr
105 KKHS 2B GORCZOWSKA  JULIA wyr
106 KTBF 2B GORSKA  WERONIKA wyr
107 KKAN 2B GOSZTYLA  MIKOLAJ wyr
108 KKCC 2B GRABIEC  OSKAR wyr
109 KKKP 2B GRABINSKA  ALEKSANDRA wyr
110 KTBO 2B GRABOWSKI  PIOTR wyr
111 KKLL 2B GRODZICKI  KAMIL wyr
112 KKFG 2B GRODZINSKI  MACIEJ wyr
113 KKDH 2B GRZESIAK  MIKOLAJ wyr
114 KTBC 2B GRZYB  JAKUB wyr
115 KKHI 2B GRZYB  JEDRZEJ wyr
116 KBAB 2B GRZYB  PIOTR wyr
117 KKJF 2B GWIAZDA  PIOTR wyr
118 KKGC 2B HELDAK  JOANNA wyr
119 KKKT 2B HERETYK  KACPER wyr
120 KKIB 2B IBEK  JAROSLAW wyr
121 KKGK 2B IVKOVIC  SAVA wyr
122 KKOD 2B IZDEBSKI  JAKUB wyr
123 KKGE 2B JABLONSKI  FILIP wyr
124 KKLI 2B JALOCHA  WIKTORIA wyr
125 KKFF 2B JANIKOWSKI  MILSZ wyr
126 KKFR 2B JANOWICZ  PAWEL wyr
127 KDAC 2B JAROSZ  KACPER wyr
128 KTCL 2B JASIAK  OSKAR wyr
129 KKHJ 2B JASKIERNY  PATRYCJA wyr
130 KTCT 2B JAWORSKI  NIKODEM wyr
131 KOBB 2B JELINSKI  WOJCIECH wyr
132 KKCN 2B JONIEC  ALEKSANDER wyr
133 KKMK 2B JURKOWSKI  BARTOSZ wyr
134 KKBM 2B KACZMARCZYK  MAKSYM wyr
135 KDAJ 2B KACZOR  JAKUB wyr
136 KKJZ 2B KAIM  KINGA wyr
137 KWAC 2B KANCIRUK  JULIA wyr
138 KDAC 2B KARAS  WERONIKA wyr
139 KKBH 2B KARCZ  ALICJA wyr
140 KKEA 2B KARCZ  MARTA wyr
141 KKED 2B KARCZEWSKI  KRZYSZTOF wyr
142 KWBA 2B KASPRZYCKA  JOANNA wyr
143 KKCC 2B KASPRZYCKI  MIKOLAJ wyr
144 KEAG 2B KATARZYNSKI  SZYMON wyr
145 KBAB 2B KECIK  AGATA wyr
146 KKFP 2B KEMPOWSKI  JAKUB wyr
147 KWAW 2B KEPKA  MICHAL wyr
148 KKIF 2B KIEC  HANNA wyr
149 KKIG 2B KIERCZAK  IGA wyr
150 KKEJ 2B KLASA  MARTYNA wyr
151 KKIF 2B KLOSOWSKA  NATALIA wyr
152 KKCA 2B KNAPIK  JAKUB wyr
153 KOBI 2B KOCJAN  DOMINIKA wyr
154 KKIY 2B KOPEC  JAN wyr
155 KKCN 2B KOPTA  STEFAN wyr
156 KABA 2B KORBAS  WIKTOR wyr
157 KKIJ 2B KORFEL  MATEUSZ wyr
158 KKFL 2B KOROSZEC  BEATA wyr
159 KKIF 2B KORYBKO  PIOTR wyr
160 KMAU 2B KOWALCZE  JAKUB wyr
161 KCAK 2B KOZERA  KACPER wyr
162 KKHR 2B KOZIEROWSKI  FILIP wyr
163 KMBC 2B KOZMIC  KACPER wyr
164 KMBC 2B KOZMIC  KAROLINA wyr
165 KKAX 2B KREZOLEK  KAROLINA wyr
166 KKHX 2B KROLIKIEWICZ  DAWID wyr
167 KKKR 2B KRONER  GABRIELA wyr
168 KMAU 2B KRUSZYNA  ANNA wyr
169 KBAW 2B KRZYWDA  BARTLOMIEJ wyr
170 KKII 2B KSIAZEK  PAWEL wyr
171 KKHB 2B KUBIENA  JAN wyr
172 KKHY 2B KUBIK  PIOTR wyr
173 KKAY 2B KUCHARSKI  ANTONI wyr
174 KKES 2B KUCZMASZEWSKI  JAKUB wyr
175 KBAB 2B KUKLA  KLAUDIA wyr
176 KOAG 2B KUR  GABRIELA wyr
177 KKEA 2B KWASNIEWSKA  MARIA wyr
178 KKJF 2B KWINTA  JAKUB wyr
179 KKKD 2B LABEDZ  WOJCIECH wyr
180 KAAJ 2B LACH  SZYMON wyr
181 KKKI 2B LACHMAN  NATALIA wyr
182 KKLI 2B LALIK  KACPER wyr
183 KCBK 2B LASON  HELENA wyr
184 KKJZ 2B LATAS  ALEKSANDER wyr
185 KKBL 2B LEGUTKO  WOJCIECH wyr
186 KKIJ 2B LIPSKI  KACPER wyr
187 KKAC 2B LITWA  FILIP wyr
188 KWAG 2B LUCKA  KAJA wyr
189 KKFF 2B LUKASIEWICZ  KATARZYNA wyr
190 KTBC 2B LUKASIK  JAN wyr
191 KKCI 2B MACHAJ  KACPER wyr
192 KAAP 2B MACHOWSKI  KAMIL wyr
193 KKDN 2B MACZEK  LUKASZ wyr
194 KKGE 2B MACZKA  MAGDALENA wyr
195 KKDN 2B MAKOWSKI  MACIEJ wyr
196 KKAX 2B MAKUCHOWSKA  DARIA wyr
197 KKJZ 2B MALEK  DOMINIK wyr
198 KKHB 2B MARCHEWKA  MIKOLAJ wyr
199 KCAU 2B MARCHEWKA  WOJCIECH wyr
200 KTBU 2B MARENDZIAK  MARCIN wyr

 

zobacz kolejne wyniki

GRATULUJEMY!!!


Wygenerowano w sekund: 0.04
1,881,780 unikalne wizyty