Dy簑r Telefoniczny

Telefon:

606 804 803

Poniedzia貫k 13.00-15.00
Wtorek 13.00-15.00

W chwili obecnej jedyny kontakt to kontakt mailowy
konkurs[at]kangur-krakow.pl

Nasza lokalizacja

Cytat..

"Dobry Bog stworzyl liczby naturalne inne sa dzielem czlowieka." /L.Kronecker/

1S 2018

Wyniki prezentujemy w kolejno軼i alfabetycznej!

Nagrodzonych w sumie w kategorii 1S zosta這 71 uczestników na 570 startuj帷ych co stanowi 12,46%

1 STUDENT
(2 klasa LO i T)

 

L.p. Kod Kategoria Nazwisko Imi Wynik
1 KKDD 1S 浩LASKO  MICHA laureat
2 KKDD 1S CIBOROWSKI  BARTOSZ bdb
3 KKDD 1S DZIARKOWSKI  JAKUB bdb
4 KKDD 1S GUT  ANNA bdb
5 KKDD 1S MADEJ  ROMAN bdb
6 KKCZ 1S RADZIK  ANDRZEJ bdb
7 KKFZ 1S SZCZEPANIK  TOMASZ bdb
8 KKDD 1S BIALY  JULIA wyr
9 KKDD 1S BLONIARZ  BARTΜMIEJ wyr
10 KBAN 1S BRYDNIAK  BEATA wyr
11 KKOH 1S BRZOSKA  MATEUSZ wyr
12 KMBM 1S BUCZEK  IGNACY wyr
13 KKIM 1S BUGAJNY  DAWID wyr
14 KKFZ 1S CHELMECKI  TYMOTEUSZ wyr
15 KKFZ 1S CZAMARA  PIOTR wyr
16 KKBZ 1S CZUBAJ  DAWID wyr
17 KKBA 1S DYRCZ  JAKUB wyr
18 KKCZ 1S DZIEGIECKI  MAKSYM wyr
19 KKDD 1S FEDAK  JAKUB wyr
20 KKDD 1S GACEK  JUSTYNA wyr
21 KKFZ 1S GODLEWSKI  MICHAL wyr
22 KKIM 1S GOLENSKA  GABRIELA wyr
23 KOAB 1S GORAJ  KACPER wyr
24 KKDD 1S HELINSKI  MIKOxJ wyr
25 KTBR 1S JAMROCH  KRZYSZTOF wyr
26 KKCZ 1S KAMINSKI  FILIP wyr
27 KKIM 1S KEDZIORA  KRZYSZTOF wyr
28 KKCZ 1S KISIELEWSKA  GABRIELA wyr
29 KOAB 1S KISZKA  BARTΜMIEJ wyr
30 KKBA 1S KLESZCZ  MATEUSZ wyr
31 KBAN 1S KLIMEK  KAROLINA wyr
32 KWAB 1S KLUSKA  SZYMON wyr
33 KKDD 1S KOCOT  MARCIN wyr
34 KKMT 1S KONG  SEOHYUN wyr
35 KKDD 1S KOTULSKI  MAREK wyr
36 KKBA 1S KOWALCZYK  STEFAN wyr
37 KKKF 1S LICZBANSKI  JEDRZEJ wyr
38 KBAN 1S MAKAREWICZ  PIOTR wyr
39 KKDD 1S MALCHAREK  MILENA wyr
40   1S MALECKA  MARCELINA wyr
41 KKDD 1S MARCINKOWSKA  ALEKSAND wyr
42 KDTH 1S MICHALEK  WOJCIECH wyr
43 KKFZ 1S MIKOxJ  KARDYS wyr
44 KKIM 1S MZYK  ARTUR wyr
45 KKDD 1S NIKOLOW  FILIP wyr
46 KKFZ 1S PAPIERNIK  BOGUMILA wyr
47 KTBR 1S PASTUSZKA  DAWID wyr
48 KKBA 1S PIENIAZEK  MICHAL wyr
49 KKBA 1S PILAREK  FILIP wyr
50 KCAO 1S PILARSKI  MARCIN wyr
51 KTBR 1S POMYKACZ  JAN wyr
52 KKBA 1S PRASZKIEWICZ  KONRAD wyr
53 KKDD 1S PTASZYNSKI  MATEUSZ wyr
54 KKCZ 1S PYTLIK  ARKADIUSZ wyr
55 KCAO 1S RUMIN  PATRYK wyr
56 KKDD 1S RYLKO  PIOTR wyr
57 KKDD 1S SENDYKA  RADZIM wyr
58 KKBA 1S SROKA  DAWID wyr
59 KKFZ 1S SULIK  DOMINIK wyr
60 KKOH 1S SUROWKA  KRZYSZTOF wyr
61 KKFZ 1S SZCZEPANEK  JAKUB wyr
62 KKBA 1S SZWAST  JAKUB wyr
63 KKFZ 1S TRYHUK  FILIP wyr
64 KKDD 1S UKOWSKI  TOMASZ wyr
65 KKDD 1S WILCZEK  JERZY wyr
66 KTBR 1S WITEK  WERONIKA wyr
67 KKDD 1S WITKOWSKA  ALEKSANDRA wyr
68 KKFX 1S WNETKOWSKA  WIKTORIA wyr
69 KKFZ 1S WOJTACZKA  MATEUSZ wyr
70 KKFZ 1S WOJTULEWICZ  SZYMON wyr
71 KKCZ 1S WOLAK  BARTOSZ wyr
72 KKDD 1S ZIOLO  KRZYSZTOF wyr

 

G R A T U L U J E M Y ! ! !

Wygenerowano w sekund: 0.01
2,139,117 unikalne wizyty