Dy簑r Telefoniczny

Telefon:

606 804 803

Poniedzia貫k 13.00-15.00
Wtorek 13.00-15.00

W chwili obecnej jedyny kontakt to kontakt mailowy
konkurs[at]kangur-krakow.pl

Nasza lokalizacja

Cytat..

"Liczby rzadza swiatem." /Pitagoras/

2B 2017 cz1

Wyniki prezentujemy w kolejno軼i alfabetycznej!

Nagrodzonych w sumie w kategorii 2B zosta這 403 uczestników na 3 391 startuj帷ych co stanowi 11,88% 

2 BENIAMIN
(6 klasa Szko造 Podstawowej)
L.p. Kod Kategoria Nazwisko Imi Wynik
1 KKEZ 2B KLIMA  JAKUB LAUREAT MAX
2 KKHX 2B MADEJ  MIKOLAJ LAUREAT MAX
3 KKCI 2B NIEDZWIEDZ  WITOLD LAUREAT MAX
4 KMBA 2B TYRALA  JAKUB LAUREAT MAX
5 KKGH 2B BRZOSKWINIA  SEBASTIAN BDB
6 KKCD 2B DIETRICH  ALEKSANDER BDB
7 KCAK 2B FURTAK  ZUZANNA BDB
8 KKDB 2B GACZOL  SZYMON BDB
9 KKIP 2B GAWRON  JAKUB BDB
10 KKGZ 2B GRAFF  KAROL BDB
11 KKFG 2B GRUDZIEN  GRZEGORZ BDB
12 KKND 2B HAJDUK  ZUZANNA BDB
13 KMAC 2B KALETA  MIKOLAJ BDB
14 KKBS 2B KONIECZNY  SZYMON BDB
15 KKEW 2B KOSIOROWSKI  KRZYSZTOF BDB
16 KWAX 2B KOWAL  JAKUB BDB
17 KBAS 2B KRAWCZYK  ANNA BDB
18 KKFS 2B KRUPNIK  BARBARA BDB
19 KKJT 2B KURBIEL  MICHAL BDB
20 KKPN 2B LAZAR  VLADIMIR BDB
21 KKCT 2B MALACHOWSKA  ZOFIA BDB
22 KKDU 2B MORONSKI  MAREK BDB
23 KKBM 2B NARTOWSKI  JAKUB BDB
24 KWBE 2B OBLOZA  MARIOLA BDB
25 KKAX 2B PAWLIK  JAN BDB
26 KBBF 2B PIETRAS  GABRIELA BDB
27 KKHP 2B PIOTROWSKI  JAN BDB
28 KKHF 2B SACHA  IZABELA BDB
29 KKHY 2B SALATA  KRZYSZTOF BDB
30 KCAY 2B SIKORA  MATEUSZ BDB
31 KKAF 2B SIWEK  FRANCISZEK BDB
32 KKBE 2B SKORCZYNSKA  JULIA BDB
33 KKGF 2B SMOLKA  TOMASZ BDB
34 KKHI 2B STROZIK  MIKOLAJ BDB
35 KKLJ 2B SZEWCZYK  GRZEGORZ BDB
36 KKFR 2B TRZOS  LUKASZ BDB
37 KTOX 2B TURCZAK  FILIP BDB
38 KKJS 2B ZUZANNA  BOREK BDB
39 KKHY 2B ADAMCZYK  DAMIAN WYR
40 KKAX 2B AMBROZ  ALEXANDER WYR
41 KKDN 2B ANDRUSZKO  MAREK WYR
42 KKHJ 2B AUGUSTYN  PAWEL WYR
43 KKAX 2B BAJER  ADAM WYR
44 KKCA 2B BAJOLEK  DOMINIKA WYR
45 KKBU 2B BALON  TOMASZ WYR
46 KTBO 2B BANEK  BERENIKE WYR
47 KKHR 2B BARAN  PATRYCJA WYR
48 KKGC 2B BARAN  MARTA WYR
49 KKAL 2B BARBARA  KOPROWSKA WYR
50 KKAH 2B BARTKOWIAK  ZUZANNA WYR
51 KKCN 2B BATKIEWICZ  HANNA WYR
52 KDAC 2B BIELASZKA  KAROL WYR
53 KKGZ 2B BIELAWSKI  JAN WYR
54 KKBE 2B BIZON  ANTONI WYR
55 KKKO 2B BOJARSKA  ZUZANNA WYR
56 KKBD 2B BORUSIEWICZ  SZYMON WYR
57 KKEX 2B BRAGLEWICZ  JULIA WYR
58 KOBN 2B BROCZKOWSKI  ARTUR WYR
59 KBAA 2B BROSZKIEWICZ  MARCIN WYR
60 KKAT 2B BURZYNSKA  WIKTORIA WYR
61 KKDB 2B BYLICA  MACIEJ WYR
62 KKHR 2B CABER  AMELIA WYR
63 KKBS 2B CALA  MATEUSZ WYR
64 KOBL 2B CALUS  MICHAL WYR
65 KKCD 2B CAPINSKI  STANISLAW WYR
66 KCBJ 2B CHABINSKI  ADAM WYR
67 KKCN 2B CHLOPICKI  KAROL WYR
68 KKDB 2B CHMIEL  SZYMON WYR
69 KOBO 2B CHMIST  BARTOSZ WYR
70 KKCS 2B CHOLEWA  DOMINIK WYR
71 KKGH 2B CHWALA  KAMILA WYR
72 KKIF 2B CHYTRY  KAJA WYR
73 KKFU 2B CIAPALA  JAROSLAW WYR
74 KKBF 2B CICHANSKA  AMELIA WYR
75 KKFG 2B CIESLIK  IGNACY WYR
76 KKBN 2B CIESLIK  MARTYNA WYR
77 KTAX 2B CIOCHON  MAGDALENA WYR
78 KTBC 2B CWIOKOWSKI  KACPER WYR
79 KKIF 2B CYGANIK  MAJA WYR
80 KKGZ 2B CYGANIK  ROBERT WYR
81 KWAX 2B CZAPKIEWICZ  ALEKSANDRA WYR
82 KMAP 2B CZOP  EWA WYR
83 KKET 2B DADELA  EMILIA WYR
84 KKIC 2B DAL  KARINA WYR
85 KKFW 2B DALINIEWSKA  ANNA WYR
86 KKKR 2B DEPA  MAGDALENA WYR
87 KKAY 2B DEREJSKI  FILIP WYR
88 KTBE 2B DLUSKA  EMILIA WYR
89 KMAU 2B DOBOSZ  MAKSYMILIAN WYR
90 KKGZ 2B DOUSA  ALEKSANDRA WYR
91 KKDH 2B DROZD  KORNELIA WYR
92 KKAY 2B DRUKALA  LUKASZ WYR
93 KWAO 2B DRUZGALA  GRZEGORZ WYR
94 KKOD 2B DRZEWNIAK  OLIWIA WYR
95 KOAF 2B DUDEK  PIOTR WYR
96 KCAK 2B DUDZIK  ALAN WYR
97 KKBS 2B DUDZIK  KAROL WYR
98 KKCI 2B DUTKIEWICZ  MAKSYMILIA WYR
99 KKAL 2B DUTKIEWICZ  IGOR WYR
100 KKCI 2B DUTKIEWICZ  FRANCISZEK WYR
101 KMBI 2B DWORZYCKI  JULIAN WYR
102 KKBS 2B DYJAK  EWA WYR
103 KKHS 2B DYRDUL  EMILIA WYR
104 KMBC 2B DZIADKOWIEC  JAKUB WYR
105 KKHJ 2B DZIDUSZKO  HANNA WYR
106 KKIL 2B DZIERWA  MACIEJ WYR
107 KKCD 2B DZIEWONSKI  JAKUB WYR
108 KKFN 2B DZIURZYNSKI  MATEUSZ WYR
109 KKFW 2B ERYK  PLETNIOW WYR
110 KKED 2B FELUS  BARTLOMIEJ WYR
111 KOCE 2B FICEK  MATEUSZ WYR
112 KKAT 2B FILEWICZ  MIKOLAJ WYR
113 KKEU 2B FLEJMER  JAGODA WYR
114 KKIF 2B FOLTYN  EMILIA WYR
115 KKHP 2B FOLWARSKA  ANNA WYR
116 KKFR 2B FRANCUZ  KAROL WYR
117 KKLI 2B FRAS  MACIEJ WYR
118 KKGF 2B GALAZKA  PIOTR WYR
119 KKDU 2B GALICA  PIOTR WYR
120 KOAG 2B GAMROT  PIOTR WYR
121 KBAO 2B GAS  JAROMIR WYR
122 KKHY 2B GASTOL  DAGMARA WYR
123 KTBN 2B GAWRON  KACPER WYR
124 KKIC 2B GIERAS  NORBERT WYR
125 KWAX 2B GIZA  SEBASTIAN WYR
126 KWAY 2B GLUS  KAMILA WYR
127 KKHJ 2B GOLONKA  NATALIA WYR
128 KKKH 2B GORCZYCA  MICHAL WYR
129 KTCK 2B GORDZIEJWOSKI  JAKUB WYR
130 KKIC 2B GORYCZKO  CEZARY WYR
131 KKHF 2B GRADZIEL  KAROLINA WYR
132 KKCD 2B GRELOWSKA  KALINA WYR
133 KKHJ 2B GRUCA  ALICJA WYR
134 KKKH 2B GRUCELA  ZUZANNA WYR
135 KKJS 2B GUCWA  JAKUB WYR
136 KKES 2B GURBIEL  MAKSYMILIAN WYR
137 KWAX 2B HABEL  NATALIA WYR
138 KCBG 2B HAJDA  MATEUSZ WYR
139 KKEF 2B HAJDUK  FRANCISZEK WYR
140 KAAP 2B HEBDA  KACPER WYR
141 KKPY 2B HERMANN  ALBERT WYR
142 KKLI 2B HEROD  LEON WYR
143 KKEJ 2B HYJEK  JULIA WYR
144 KKEJ 2B HYJEK  MAJA WYR
145 KKCI 2B JABROCKI  JAN WYR
146 KKBM 2B JAGIELLO  KRZYSZTOF WYR
147 KKFK 2B JAGODA  KRZYSZTOF WYR
148 KMAU 2B JAKUB  NIZNIK WYR
149 KKHT 2B JAKUB  WASOWICZ WYR
150 KKAF 2B JAKUBIAK  KACPER WYR
151 KWAC 2B JANIK  FILIP WYR
152 KDAJ 2B JANIK  FILIP WYR
153 KKHY 2B JARCZEWSKA  IRENA WYR
154 KKAT 2B JARNOT  BALUSZEK BORYS WYR
155 KKAR 2B JAROS  ANTONI WYR
156 KKBK 2B JASONEK  MICHAL WYR
157 KKFK 2B JOZEFCZYK  SZYMON WYR
158 KKEX 2B JULIA  SIKORA WYR
159 KKCN 2B JUREK  EWA WYR
160 KKJE 2B KADULA  KRZYSZTOF WYR
161 KMBA 2B KAMINSKI  MATEUSZ WYR
162 KKOZ 2B KANIA  SEBASTIAN WYR
163 KKCK 2B KAPEL  JOANNA WYR
164 KKBH 2B KAPUSNIAK  ADAM WYR
165 KOAM 2B KARDASZ  STANISLAW WYR
166 KKJF 2B KARNIA  RAFAL WYR
167 KKFR 2B KASPERSKA  ZUZANNA WYR
168 KKAT 2B KEDRA  ANNA WYR
169 KKPY 2B KEDZIOR  KRZYSZTOF WYR
170 KKEA 2B KIELISZCZYK  MAJA WYR
171 KKEE 2B KINGA  KOWAL WYR
172 KKBR 2B KLAMKA  RADOSLAW WYR
173 KCAK 2B KLIMCZAK  JEDRZEJ WYR
174 KKFB 2B KLIMEK  KAROL WYR
175 KKEA 2B KLUZA  JONASZ WYR
176 KKEU 2B KMIOTEK  RAFAL WYR
177 KKKR 2B KNAP  ANGELIKA WYR
178 KKCA 2B KNAP  KRZYSZTOF WYR
179 KKIJ 2B KNAPIK  JAKUB WYR
180 KKHJ 2B KNOT  PAWEL WYR
181 KAAI 2B KOCHAN  MACIEJ WYR
182 KKCS 2B KOLODZIEJ  MAGDALENA WYR
183 KCAK 2B KOLODZIEJCZYK  JAKUB WYR
184 KTAX 2B KOLPA  MICHAL WYR
185 KKIF 2B KON  SZYMON WYR
186 KKMS 2B KOPALA  HANNA WYR
187 KKND 2B KOPEC  BARTOSZ WYR
188 KKFN 2B KORNIAK  PAWEL WYR
189 KKKL 2B KOROLEWICZ  MAJA WYR
190 KKIF 2B KORPAK  MAREK WYR
191 KTAU 2B KOSMAN  MATEUSZ WYR
192 KKET 2B KOWALSKI  DAWID WYR
193 KTEJ 2B KOZBIAL  JAKUB WYR
194 KABK 2B KRAJ  MARIA WYR
195 KTEJ 2B KREZOLEK  ANTONI WYR
196 KKCD 2B KROKOS  BARTLOMIEJ WYR
197 KKKH 2B KRZESINSKI  SZYMON WYR
198 KKJB 2B KRZYSZTOF  JANIW WYR
199 KKHP 2B KRZYSZTOF  MENDYK WYR
200 KKEJ 2B KSIAZKIEWICZ  KRYSTIAN WYR

 

zobacz kolejne wyniki

 

G R A T U L U J E M Y ! ! !

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,107,194 unikalne wizyty
1 KKEZ 2B KLIMA  JAKUB LAUREAT MAX
2 KKHX 2B MADEJ  MIKOLAJ LAUREAT MAX
3 KKCI 2B NIEDZWIEDZ  WITOLD LAUREAT MAX
4 KMBA 2B TYRALA  JAKUB LAUREAT MAX
5 KKGH 2B BRZOSKWINIA  SEBASTIAN BDB
6 KKCD 2B DIETRICH  ALEKSANDER BDB
7 KCAK 2B FURTAK  ZUZANNA BDB
8 KKDB 2B GACZOL  SZYMON BDB
9 KKIP 2B GAWRON  JAKUB BDB
10 KKGZ 2B GRAFF  KAROL BDB
11 KKFG 2B GRUDZIEN  GRZEGORZ BDB
12 KKND 2B HAJDUK  ZUZANNA BDB
13 KMAC 2B KALETA  MIKOLAJ BDB
14 KKBS 2B KONIECZNY  SZYMON BDB
15 KKEW 2B KOSIOROWSKI  KRZYSZTOF BDB
16 KWAX 2B KOWAL  JAKUB BDB
17 KBAS 2B KRAWCZYK  ANNA BDB
18 KKFS 2B KRUPNIK  BARBARA BDB
19 KKJT 2B KURBIEL  MICHAL BDB
20 KKPN 2B LAZAR  VLADIMIR BDB
21 KKCT 2B MALACHOWSKA  ZOFIA BDB
22 KKDU 2B MORONSKI  MAREK BDB
23 KKBM 2B NARTOWSKI  JAKUB BDB
24 KWBE 2B OBLOZA  MARIOLA BDB
25 KKAX 2B PAWLIK  JAN BDB
26 KBBF 2B PIETRAS  GABRIELA BDB