Dy簑r Telefoniczny

Poniedzia貫k w godzinach
14.00 - 16.00
pod numerem telefonu:
503 349 510

字oda w godzinach
13.00 - 14.00
pod numerem telefonu:
606 804 803

konkurs[at]kangur-krakow.pl

Nasza lokalizacja

Cytat..

"Matematyk naprawde dobrze zna jakies pojecie gdy zapomni jego definicje, a mimo to umie je stosowac." /R.Sikorski/

2J 2016

Wyniki prezentujemy w kolejno軼i alfabetycznej!

Nagrodzonych w sumie w kategorii 2J zosta這 75 uczestników na 560 startuj帷ych co stanowi 16,61%

2 JUNIOR
(1 klasa LO i T)
L.p. Kod Kategoria Nazwisko Imi Wynik
1 KKDD 2J OLKUSNIK  PIOTR laureat_max
2 KKDD 2J TRELA  MARIUSZ laureat_max
3 KOAB 2J FREJLICH  MATEUSZ bdb
4 KKDD 2J GUZIK  JAN bdb
5 KKDD 2J MRZIGOD  KRZYSZTOF bdb
6 KKDD 2J PALKA  AGNIESZKA bdb
7 KKDD 2J PRUS  ANTONI bdb
8 KKDD 2J SALATA  JACEK bdb
9 KKDW 2J STACH  KAROL bdb
10 KOAB 2J AUGUSCIK  SZYMON wyr
11 KKFZ 2J BAC  KRZYSZTOF wyr
12 KKCZ 2J BAHYRYCZ  PIOTR wyr
13 KKDD 2J BARCZYK  DANIEL wyr
14 KKIM 2J BATKO  JAKUB wyr
15 KKDD 2J BRZYSKA  ALEKSANDRA wyr
16 KBAN 2J BURKIEWICZ  KAMIL wyr
17 KKDD 2J CYNK  ALEKSANDRA wyr
18 KKOH 2J DOBEK  ADAM wyr
19 KOAB 2J DOMAGALA  ADRIAN wyr
20 KKDD 2J DUTKA  AGNIESZKA wyr
21 KKDD 2J DZIEDZIC  JAN wyr
22 KKDD 2J DZIERZA  OLIWIA wyr
23 KBAN 2J FIDO  GRZEGORZ wyr
24 KKDD 2J GALKA  WITOLD wyr
25 KKDW 2J GOLAB  WITOLD wyr
26 KKDD 2J GRZYB  ALEKSANDRA wyr
27 KKDD 2J HELDAK  SAMUEL wyr
28 KKOH 2J HERNIK  KRZYSZTOF wyr
29 KKDD 2J JANECZKO  MICHAL wyr
30 KKDD 2J JAROMIN  BARTOSZ wyr
31 KKDD 2J KARPISZ  PRZEMYSLAW wyr
32 KOAB 2J KLUCZEWSKI  DARIUSZ wyr
33 KKCZ 2J KMIECIK  WIKTOR wyr
34 KKKF 2J KOCIMSKI  PAWEL wyr
35 KTBR 2J KOLENDO  PAWEL wyr
36 KTBR 2J KOSIBA  MICHAL wyr
37 KKDW 2J KOWALCZYK  KATARZYNA wyr
38 KKFX 2J KOZIK  JULIA wyr
39 KKDD 2J KRAUS  BARBARA wyr
40 KKDD 2J KUBISZYN  OLGA wyr
41 KKBA 2J KULESZA  MATEUSZ wyr
42 KKCZ 2J KURKIEWICZ  WOJCIECH wyr
43 KKKF 2J KWIATKOWSKI  ARTUR wyr
44 KKBP 2J LURKA  WERONIKA wyr
45 KKDD 2J MACIEJOWSKI  BENEDYKT wyr
46 KKKF 2J MAGRYS  ANNA wyr
47 KTBR 2J MAKOSIEJ  PIOTR wyr
48 KTDH 2J MIGACZ  DAWID wyr
49 KCAO 2J MIZIOLEK  PAWEL wyr
50 KTBR 2J NOWAK  SYLWIA wyr
51 KKFZ 2J POLAK  MARIA wyr
52 KTBR 2J PROKOP  JAKUB wyr
53 KKCZ 2J PSARSKA  SABINA wyr
54 KCBE 2J PYTLOWSKI  PAWEL wyr
55 KKFZ 2J ROMANIAK  HUBERT wyr
56 KKBA 2J RYZNER  KACPER wyr
57 KTBR 2J RZEMINSKA  KATARZYNA wyr
58 KTBR 2J SALABURA  SZYMON wyr
59 KKDD 2J SOLTYS  MATEUSZ wyr
60 KCAO 2J STRAS  KRYSTIAN wyr
61 KKCZ 2J STRZEBONSKI  ALEK wyr
62 KTBR 2J SZCZEPANSKI  ADAM wyr
63 KCBE 2J SZEWCZYK  HUBERT wyr
64 KKBA 2J SZYBOWSKI  TOMASZ wyr
65 KKDD 2J TARSA  WIKTOR wyr
66 KKDD 2J TLUCZKIEWICZ  ADAM wyr
67 KKCZ 2J TOMALA  KRZYSZTOF wyr
68 KKKU 2J TUPAJ  WERONIKA wyr
69 KKDD 2J WEGRZYNEK  WOJCIECH wyr
70 KKCZ 2J WOJTULEWICZ  MATEUSZ wyr
71 KKDD 2J ZACHWIEJA  TOMASZ wyr
72 KKIM 2J ZAREBA  ALEKSANDRA wyr
73 KBAN 2J ZELICHOWSKI  PIOTR wyr
74 KTBR 2J ZIELINSKI  PIOTR wyr
75 KKDD 2J ZIOBRO  KRZYSZTOF wyr

 

GRATULUJEMY!!!


Wygenerowano w sekund: 0.05
1,834,530 unikalne wizyty