Dy簑r Telefoniczny

Poniedzia貫k w godzinach
14.00 - 16.00
pod numerem telefonu:
503 349 510

字oda w godzinach
13.00 - 14.00
pod numerem telefonu:
606 804 803

konkurs[at]kangur-krakow.pl

Nasza lokalizacja

Cytat..

"Slysza貫m i zapomnia貫m. Widzia貫m i zapamietalem. Zrobilem i zrozumialem." /Konfucjusz/

1B 2016 cz1

Wyniki prezentujemy w kolejno軼i alfabetycznej!

Nagrodzonych w sumie w kategorii 1B zosta這 426 uczestników na 3 643 startuj帷ych co stanowi 13,06% 

1 BENIAMIN
(5 klasa Szko造 Podstawowej)
L.p. Kod Kategoria Nazwisko Imi Wynik
1 KKDB 1B GACZOL  SZYMON laureat
2 KKEW 1B KOSIOROWSKI  KRZYSZTOF laureat
3 KBBF 1B PIETRAS  GABRIELA laureat
4 KKGF 1B SMOLKA  TOMASZ laureat
5 KMBA 1B TYRALA  JAKUB laureat
6 KKGF 1B CECKIEWICZ  MICHAL bdb
7 KKCI 1B DUTKIEWICZ  MAKSYMILIA bdb
8 KKBS 1B DYJAK  EWA bdb
9 KKFN 1B DZIURZYNSKI  MATEUSZ bdb
10 KCAK 1B FURTAK  ZUZANNA bdb
11 KKIP 1B GAWRON  JAKUB bdb
12 KKGZ 1B GRAFF  KAROL bdb
13 KKFG 1B GRUDZIEN  GRZEGORZ bdb
14 KKEF 1B HAJDUK  FRANCISZEK bdb
15 KKBM 1B JAGIELLO  KRZYSZTOF bdb
16 KKBH 1B KAPUSNIAK  ADAM bdb
17 KAAI 1B KOCHAN  MACIEJ bdb
18 KCAK 1B LIS  PATRYK bdb
19 KKCT 1B MALACHOWSKA  ZOFIA bdb
20 KKFG 1B MIGACZ  JAKUB bdb
21 KMBA 1B MIZERA  KONRAD bdb
22 KKDU 1B MORONSKI  MAREK bdb
23 KKAA 1B MROZEK  ZOFIA bdb
24 KKCI 1B NIEDZWIEDZ  WITOLD bdb
25 KKMR 1B PACULT  ALEKSANDRA bdb
26 KMBA 1B PITAK  JAKUB bdb
27 KMBD 1B RADWANSKI  ARTUR bdb
28 KKCN 1B SAWICKI  STANISLAW bdb
29 KKAF 1B SIWEK  FRANCISZEK bdb
30 KKAT 1B SLOCINSKI  KRZYSZTOF bdb
31 KOBK 1B SPYRA  MACIEJ bdb
32 KKIF 1B STEPLEWSKA  ZOFIA bdb
33 KKED 1B TABIS  SZYMON bdb
34 KKFR 1B TRZOS  LUKASZ bdb
35 KKAR 1B WDOWIARZ  BILSKI MAKSY bdb
36 KKHR 1B WINDYS  MARTYNA bdb
37 KTCW 1B WISNIOWSKA  ANNA bdb
38 KTCT 1B WITEK  ADRIAN bdb
39 KBBG 1B WOJCIK  ZUZANNA bdb
40 KKFU 1B WYROSTEK  GABRIELA bdb
41 KKGE 1B ZAJAC  JAKUB bdb
42 KKKP 1B ZDEB  KACPER bdb
43 KBAT 1B ZIEBA  SZYMON bdb
44 KKHY 1B ADAMCZYK  DAMIAN wyr
45 KKIJ 1B ARMATYS  JULIA wyr
46 KKHJ 1B AUGUSTYN  PAWEL wyr
47 KTBO 1B BANEK  BERENIKA wyr
48 KMAY 1B BARAN  JAKUB wyr
49 KKGC 1B BARAN  MARTA wyr
50 KKHR 1B BARAN  PATRYCJA wyr
51 KKHI 1B BAWOLEK  RAFAL wyr
52 KKAX 1B BEREZA  MIKOLAJ wyr
53 KKHX 1B BIALEK  GABRIEL wyr
54 KKGZ 1B BIELAWSKI  JAN wyr
55 KKAY 1B BIERON  TYMON wyr
56 KKEE 1B BIGOSINSKA  ALICJA wyr
57 KTBD 1B BLACHANIEC  WERONIKA wyr
58 KKKO 1B BOJARSKA  ZUZANNA wyr
59 KKJS 1B BOREK  ZUZANNA wyr
60 KKDB 1B BORODAKO  PIOTR wyr
61 KKFL 1B BORON  PAULINA wyr
62 KKEX 1B BRAGLEWICZ  JULIA wyr
63 KKKD 1B BRANSKI  JAN wyr
64 KTCI 1B BRONGIEL  KACPER wyr
65 KOAW 1B BRZEZINSKI  PIOTR wyr
66 KKGH 1B BRZOSKWINIA  SEBASTIAN wyr
67 KKEZ 1B BULAT  JULIA wyr
68 KKAT 1B BURZYNSKA  WIKTORIA wyr
69 KKBS 1B CALA  MATEUSZ wyr
70 KKLI 1B CALA  MICHAL wyr
71 KKCD 1B CAPINSKI  STANISLAW wyr
72 KOBO 1B CHMIST  BARTOSZ wyr
73 KKAC 1B CHOJNACKI  KACPER wyr
74 KKCS 1B CHOLEWA  DOMINIK wyr
75 KKGH 1B CHWALA  KAMILA wyr
76 KKPD 1B CICHY  PATRYCJA wyr
77 KKIF 1B CIEPAL  RADOSLAW wyr
78 KKEU 1B CIESLA  BARTOSZ wyr
79 KKBN 1B CIESLIK  MARTYNA wyr
80 KTBC 1B CWIOKOWSKI  KACPER wyr
81 KKDN 1B CZARNECKI  ADRIAN wyr
82 KKDC 1B CZARNIK  MALGORZATA wyr
83 KTEJ 1B CZERNIAK  MAKSYMILIAN wyr
84 KMAP 1B CZOP  EWA wyr
85 KKIC 1B DAL  KARINA wyr
86 KKJS 1B DERA  MARYSIA wyr
87 KKCD 1B DIETRICH  ALEKSANDER wyr
88 KKIG 1B DLUGOSZ  MAGDALENA wyr
89 KMAU 1B DOBOSZ  MAKSYMILIAN wyr
90 KKBH 1B DONIEC  ADAM wyr
91 KKGZ 1B DOUSA  ALEKSANDRA wyr
92 KKDH 1B DROZD  KORNELIA wyr
93 KWAO 1B DRUZGALA  GRZEGORZ wyr
94 KTAX 1B DRYLA  KACPER wyr
95 KKOD 1B DRZEWNIAK  OLIWIA wyr
96 KOAF 1B DUDEK  PIOTR wyr
97 KKCN 1B DUDZIK  KAMIL wyr
98 KKBS 1B DUDZIK  KAROL wyr
99 KKAL 1B DUTKIEWICZ  IGOR wyr
100 KKAZ 1B DWORAKOWSKI  JAN wyr
101 KKGD 1B DYSZEWSKA  OLIWIA wyr
102 KKIL 1B DZIERWA  MACIEJ wyr
103 KKCD 1B DZIEWONSKI  JAKUB wyr
104 KTBJ 1B DZIK  WIKTOR wyr
105 KKMH 1B FEDKO  JAKUB wyr
106 KDAD 1B FIDO  MILOSZ wyr
107 KKGF 1B FILAR  SZYMON wyr
108 KKAT 1B FILEWICZ  MIKOLAJ wyr
109 KKCC 1B FILIPOWICZ  GABRIEL wyr
110 KKBM 1B FLORKOWSKA  ANNA wyr
111 KKIF 1B FOLTYN  EMILIA wyr
112 KKDB 1B FUDALI  ALEKSANDRA wyr
113 KKGF 1B GALAZKA  PIOTR wyr
114 KKAX 1B GALEK  ZUZANNA wyr
115 KKAD 1B GARGULA  KAMIL wyr
116 KBAO 1B GAS  JAROMIR wyr
117 KKHY 1B GASTOL  DAGMARA wyr
118 KTBN 1B GAWRON  KACPER wyr
119 KKIC 1B GIERAS  NORBERT wyr
120 KKEX 1B GILLERT  EMILIA wyr
121 KWAX 1B GIZA  SEBASTIAN wyr
122 KKIT 1B GOLABEK  PIOTR wyr
123 KKKH 1B GORCZYCA  MICHAL wyr
124 KTEB 1B GORSKI  SZYMON wyr
125 KKIC 1B GORYCZKO  CEZARY wyr
126 KKGZ 1B GRABOWSKA  ALEKSANDRA wyr
127 KBAI 1B GRABOWSKA  EMILIA wyr
128 KKHF 1B GRADZIEL  KAROLINA wyr
129 KKFS 1B GROCHOWSKA  MARZENA wyr
130 KKHJ 1B GRUCA  ALICJA wyr
131 KKKE 1B GRUCA  NATALIA wyr
132 KKKH 1B GRUCELA  ZUZANNA wyr
133 KAAY 1B GRZESIK  KINGA wyr
134 KWAX 1B HABEL  NATALIA wyr
135 KTAG 1B HAJDO  NATALIA wyr
136 KKND 1B HAJDUK  ZUZANNA wyr
137 KWAG 1B HALAT  MACIEJ wyr
138 KAAP 1B HEBDA  KACPER wyr
139 KKBW 1B HEJMEJ  ROBERT wyr
140 KKIL 1B HEKSEL  BARTLOMIEJ wyr
141 KKIF 1B HERMAN  OSKAR wyr
142 KWAG 1B HOLYSZ  SZYMON wyr
143 KKEJ 1B HYJEK  JULIA wyr
144 KWBD 1B ISKRZYCKI  JAN wyr
145 KTDK 1B IWANECZKO  SERGIUSZ wyr
146 KOBM 1B IZDEBSKI  JAKUB wyr
147 KKAF 1B JAKUBIAK  KACPER wyr
148 KKDI 1B JAKUBIEC  EMILIA wyr
149 KKFL 1B JAMROZIK  PATRYCJA wyr
150 KKFN 1B JANCZUR  MATEUSZ wyr
151 KKDU 1B JANECZEK  ZUZANNA wyr
152 KKJB 1B JANIW  KRZYSZTOF wyr
153 KKAT 1B JARNOT  BORYS wyr
154 KKBK 1B JASONEK  MICHAL wyr
155 KKDU 1B JEWULA  OLIWIA wyr
156 KKJG 1B JONIEC  PATRYK wyr
157 KKFK 1B JOZEFCZYK  SZYMON wyr
158 KKAF 1B JUSZCZYK  GRZEGORZ wyr
159 KKAR 1B KACPRZAK  MARTYNA wyr
160 KKBH 1B KACYSZ  JAKUB wyr
161 KBAD 1B KACZMARCZYK  MATEUSZ wyr
162 KMAC 1B KALETA  MIKOLAJ wyr
163 KKAF 1B KALWASINSKA  ANASTAZJA wyr
164 KKFR 1B KASPERSKA  ZUZANNA wyr
165 KKDU 1B KAZALSKA  JOANNA wyr
166 KKAN 1B KAZMIERCZYK  MIKOLAJ wyr
167 KKAT 1B KEDRA  ANNA wyr
168 KKFL 1B KIELBON  NATALIA wyr
169 KKIY 1B KILINSKA  ANNA wyr
170 KBAT 1B KLASA  KAMIL wyr
171 KKEJ 1B KLIMEK  MICHAL wyr
172 KKFI 1B KLIS  MARTYNA wyr
173 KAAM 1B KLUSKA  ZUZANNA wyr
174 KKEA 1B KLUZA  JONASZ wyr
175 KKCA 1B KNAP  KRZYSZTOF wyr
176 KDAN 1B KOGUT  ANNA wyr
177 KCAK 1B KOLODZIEJCZYK  JAKUB wyr
178 KTAX 1B KOLPA  MICHAL wyr
179 KKIP 1B KOMENDA  ANNA wyr
180 KKIF 1B KON  SZYMON wyr
181 KKJH 1B KONIECZNY  BARTOSZ wyr
182 KKFN 1B KORNIAK  PAWEL wyr
183 KKDG 1B KORZENIOWSKA  GABRIELA wyr
184 KKCN 1B KOSTRZEWSKA  JOANNA wyr
185 KPAE 1B KOTYZA  EMILIA wyr
186 KKEE 1B KOWAL  KINGA wyr
187 KKEA 1B KOWALIK  KRZYSZTOF wyr
188 KKET 1B KOWALSKI  DAWID wyr
189 KKBW 1B KOWALSKI  IGOR wyr
190 KTEJ 1B KOZBIAL  JAKUB wyr
191 KCBC 1B KOZLOWSKI  MIKOLAJ wyr
192 KKJZ 1B KOZUB  GRZEGORZ wyr
193 KBAS 1B KRAWCZYK  ANNA wyr
194 KTEJ 1B KREZOLEK  ANTONI wyr
195 KKCD 1B KROKOS  BARTLOMIEJ wyr
196 KDAC 1B KRUPA  MILOSZ wyr
197 KKFS 1B KRUPNIK  BARBARA wyr
198 KKEJ 1B KSIAZKIEWICZ  KRYSTIAN wyr
199 KKBE 1B KUBAS  ALEKSANDRA wyr
200 KKOC 1B KUDELA  JAKUB wyr

 

zobacz kolejne wyniki

GRATULUJEMY!!!

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,881,805 unikalne wizyty