Dy簑r Telefoniczny

Telefon:

606 804 803

Poniedzia貫k 13.00-15.00
Wtorek 13.00-15.00

W chwili obecnej jedyny kontakt to kontakt mailowy
konkurs[at]kangur-krakow.pl

Nasza lokalizacja

Cytat..

"Nie mozna oprzec sie wrazeniu, 瞠 formuly matematyczne maja niezalezny od nas byt i inteligencje, 瞠 s madrzejsi ni my sami, nawet madrzejsze ni ich odkrywcy, i 瞠 mo瞠my wywnioskowa z nich wiecej ni poprzednio w nich zawarto." /Heinrich Rudolph Hertz/

2B_1-130_2012

Wyniki prezentujemy w kolejno軼i alfabetycznej!

Nagrodzonych w sumie w kategorii 2B zosta這 249 uczestnik闚 na 2098 startuj帷ych co stanowi 11,19%

2 BENIAMIN
(6 klasa Szko造 Podstawowej)

L.p. Kod Nazwisko i Imi Klasa Wynik uczestnika
1 KKED CYNK ALEKSANDRA 2B laureat
2 KKGZ DUTKA AGNIESZKA 2B laureat
3 KKHY SALATA JACEK 2B laureat
4 KKDY BAHYRYCZ PIOTR 2B bdb
5 KKKM BRZYSKA ALEKSANDRA 2B bdb
6 KKHY CHODOROWSKI JAKUB 2B bdb
7 KKHP CIASTON ALEKSANDRA 2B bdb
8 KOBB DOMAGALA ADRIAN 2B bdb
9 KKHJ DZIEDZIC JAN 2B bdb
10 KKAT FUDALI JULIA 2B bdb
11 KKHO GORA ADAM 2B bdb
12 KKFN KARPISZ PRZEMYSLAW 2B bdb
13 KKFR KOKOT AREK 2B bdb
14 KKDY KOLTON JAKUB 2B bdb
15 KKFO KOT ALEKSANDRA 2B bdb
16 KKHB KRAUS BARBARA 2B bdb
17 KKBB MAGRYS ANNA 2B bdb
18 KKEF OLKUSNIK PIOTR 2B bdb
19 KTBU POLISZAK MONIKA 2B bdb
20 KTCT PROKOP JAKUB 2B bdb
21 KCAT ROZNAWSKI PRZEMYSLAW 2B bdb
22 KKCN SAWICKI JAN 2B bdb
23 KKJF STACH KAROL 2B bdb
24 KTDL SZCZEPANSKI ADAM 2B bdb
25 KKJA TRAFIAL JAKUB 2B bdb
26 KKCN TRELA MARIUSZ 2B bdb
27 KKBE WOJNAR MARCIN 2B bdb
28 KKDB ZURADZKI MICHAL 2B bdb
29 KKAR ANTKIEWICZ EMILIA 2B wyr
30 KTBN ANTOSZ SZYMON 2B wyr
31 KKDH BAC KRZYSZTOF 2B wyr
32 KCAP BAKALARZ KAROL 2B wyr
33 KKFK BALON TOMASZ 2B wyr
34 KOAF BANYS ERYK 2B wyr
35 KKHE BARAN BARTOSZ 2B wyr
36 KKHJ BARANOWSKI ADAM 2B wyr
37 KKHD BELZA BARBARA 2B wyr
38 KKAF BENTKOWSKA KAROLINA 2B wyr
39 KKAX BEREZA MACIEJ 2B wyr
40 KTAF BESCIAK ADRIAN 2B wyr
41 KKIP BIEDA DOMINIK 2B wyr
42 KKHZ BIELEC WERONIKA 2B wyr
43 KKIR BIENKO WOJTEK 2B wyr
44 KKCD BIGAJ AGATA 2B wyr
45 KKAX BILKO PAWEL 2B wyr
46 KKBS BLADA GABRIELA 2B wyr
47 KTDC BOGUSZ KONRAD 2B wyr
48 KKKR BORKOWSKA ALEKSANDRA 2B wyr
49 KKJB BORODZIUK JAKUB 2B wyr
50 KKEJ BORON MIKOLAJ 2B wyr
51 KOAI BOROWSKI MARCIN 2B wyr
52 KTAF BORYCZKO PATRYK 2B wyr
53 KPAE BRATEK PRZEMYSLAW 2B wyr
54 KKDN BRYTANCZYK ALEKSANDRA 2B wyr
55 KKDG BUDZIK MAGDALENA 2B wyr
56 KWAU BUGAJSKA ANNA 2B wyr
57 KTBO BYSTROWSKA PAULINA 2B wyr
58 KKEZ CENDA PIOTR 2B wyr
59 KAAM CHUDYBA EWELINA 2B wyr
60 KKHW CHYB JAN 2B wyr
61 KBAB CIBOR WIKTOR 2B wyr
62 KKFI CIEPLUCHA ANTONI 2B wyr
63 KAAP CIURA MATEUSZ 2B wyr
64 KKDC DEJEWSKI DANIEL 2B wyr
65 KKAR DEKA MARCIN 2B wyr
66 KKHW DENKOWSKI STANISLAW 2B wyr
67 KKIR DOLINSKI KAROL 2B wyr
68 KKHP DOMINIK BOROWY 2B wyr
69 KKBM DOMINIKA ZUCHOWSKA 2B wyr
70 KKEJ DONIEC MATEUSZ 2B wyr
71 KKGF DUSZA MACIEJ 2B wyr
72 KKIB DYBA MICHAL 2B wyr
73 KKIG DZIEDZIC MICHAL 2B wyr
74 KKIJ DZIURA OLGA 2B wyr
75 KKAC FILIPEK ALEKSANDRA 2B wyr
76 KKAA FLORKIEWICZ FILIP 2B wyr
77 KKBM FLORKOWSKA AGNIESZKA 2B wyr
78 KOAM FREJLICH MATEUSZ 2B wyr
79 KKIT GAJEWSKI ADAM 2B wyr
80 KMBA GALKA WITOLD 2B wyr
81 KTDK GAWRON FILIP 2B wyr
82 KTBP GEBAROWSKI ARKADIUSZ 2B wyr
83 KKEJ GEGOTEK DAMIAN 2B wyr
84 KKEU GLOWACZ BARTOSZ 2B wyr
85 KKGD GOLAB MONIKA 2B wyr
86 KKFN GOLDA PAWEL 2B wyr
87 KTAH GOLEC DANIEL 2B wyr
88 KOBK GOMULKA ARTUR 2B wyr
89 KDAM GRECZKOWSKA DOMINIKA 2B wyr
90 KKFK GRUSZCZYNSKI JAKUB 2B wyr
91 KKCN GRZELKA LUKASZ 2B wyr
92 KKHI GRZYB ALEKSANDRA 2B wyr
93 KKEJ GUNIEWICZ ARTUR 2B wyr
94 KAAT GURGUL KATARZYNA 2B wyr
95 KTAT HAJDO KRZYSZTOF 2B wyr
96 KKFO HAJDUK SZYMEK 2B wyr
97 KKGH HEJMO MATEUSZ 2B wyr
98 KKJR IGNACAK BEATA 2B wyr
99 KKDB IWAN WANDA 2B wyr
100 KKAL JAKUB BATKO 2B wyr
101 KPAE JAMROZ RAFAL 2B wyr
102 KKAA JANECZKO MICHAL 2B wyr
103 KKKH JANIK WIKTOR 2B wyr
104 KTBC JANUSZ DOMINIKA 2B wyr
105 KKIJ JASINSKI MICHAL MICHA 2B wyr
106 KKBM JEDRYS MICHAL 2B wyr
107 KKAL JODLOWSKA ANNA 2B wyr
108 KKER KICEK ADRIAN 2B wyr
109 KOBO KLUCZEWSKI DARIUSZ 2B wyr
110 KOBO KLUCZEWSKI PAWEL 2B wyr
111 KKEZ KMICIKIEWICZ MICHAL 2B wyr
112 KKHY KMIEC PIOTR 2B wyr
113 KWAT KMIECIK WIKTOR 2B wyr
114 KMAW KNAPIK KAMIL 2B wyr
115 KKAT KOCIERZ JULIA 2B wyr
116 KTCL KOLENDO PAWEL 2B wyr
117 KCAI KOPTYRA KAROL 2B wyr
118 KWAG KOST JAN 2B wyr
119 KKAT KOSTECKI JAN 2B wyr
120 KKCS KOWALCZYK KATARZYNA 2B wyr
121 KKDC KOWALIK JAKUB 2B wyr
122 KKGA KRAWCZYK MARCELI 2B wyr
123 KKFB KRUPNIK SZYMON 2B wyr
124 KKAL KRZYSZTOF ZIOBRO 2B wyr
125 KKES KUBALA GUSTAW 2B wyr
126 KOAF KUBIK HUBERT 2B wyr
127 KKHJ KUBINSKA WERONIKA 2B wyr
128 KTCT KUCA MACIEJ 2B wyr
129 KCAP KULAK BARTOSZ 2B wyr
130 KKCJ KURA WOJCIECH 2B wyr

zobacz kolejne wyniki

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,107,336 unikalne wizyty